خانه پنجره تهران

استعلام قیمت پنجره دو جداره به صورت آنلاین

قیمت پنجره upvc  یو پی وی سی را نمیتوان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد باز شو های آن به طور دقیق محاسبه کرد چراکه قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر حسب متر طول و قیمت شیشه دوجداره بر اساس متر مربع و یراق آلات آن بر اساس نوع مصرفی برای پنجره دو جداره باز شو لولایی و یراق کشویی برای پنجره های دو جداره upvcیو پی وی سی کشویی بستگی دارد .

گروه تولیدی تهران وین با پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک یو پی وی سی و کادر مجرب در زمینه فروش و مشاوره و همچنین در خصوص تولید پنجره های یو پی وی سی به صورت پنجره های معمولی ، اشکال خاص (ذوزنقه ، مثلث و چند ضلعی ) همچنین پنجره های نیمه هلال ، تمام هلال ، دایره و خم سینوسی (ویترینی) با بهترین درجه کیفی در خدمت مشتریان است.

همچنین این شرکت پروژه های انجام شده خود را به مدت یک سال ضمانت از بابت ریگلاژ و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای گارانتی می نماید. کلیه روند تولید شیشه دوجداره این شرکت بدون دخالت دست و با دستگاه های پیشرفته صنعتی و همچنین با متریال و چسب درجه یک تولید و از برند شیشه گرید یک کاوه میباشد. فضای مابین دو جداره شیشه با گاز آرگون پر شده که یکی از ارکان اصلی جلوگیری از صدا در آیتم های تولید پنجره دو جداره محسوب میشود . جهت جلو گیری از بخار کردن فضای میانی دو جداره شیشه، از سلیکا ژل ( رطوبت گیر) استفاده می‌شود. با توجه به اینکه روند تولید شیشه در کارخانه و به صورت تمام اتوماتیک انجام می‌شود، شیشه‌های دوجداره شرکت دارای دوسال گارانتی هستند.

برای اولین بار در ایران در سایت تهران وین، می توانید قیمت روز پنجره دو جداره upvc خود را به صورت آنلاین دریافت کنید. ابتدا در جدول زیر نزدیک ترین طرح پنجره به طرح مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس نوع پروفیل، یراق آلات، شیشه و ابعاد پنجره خود را در جدول دوم وارد کنید. پس از آن دکمه محاسبه قیمت پنجره را فشار دهید تا پیش فاکتور پنجره شما با متراژ پروفیل و شیشه آن نمایش داده شود. امید است که با این طرح جدید وب سایت تهران وین بتوانیم گامی در جهت اعتماد سازی و یکپارچه سازی قیمت پنجره upvc در ایران برداریم. برای سفارش پنجره دو جداره با شماره تلفن 44019757 یا 09126037220 تماس حاصل فرمایید

 

نوع پروفیل
نوع شیشه
نوع یراق
عرض (سانتیمتر)
ارتفاع (سانتیمتر)

 

متراژ پروفیل مصرفی متر
مساحت کل متر مربع
تعداد یراق آلات مصرفی عدد
قیمت پنجره دوجداره تومان
هزینه نصب تومان
جمع کل تومان

 

تهران وين

گروه توليدي  تهران وين، از سال 1378 فعاليت خود را در زمينه پنجره هاي upvc ‌آغاز نموده و در چهارده سال اخير به يكي از قطب هاي مطرح صنعت upvc تبديل گرديده است. براي تماس با شركت مي توانيد به قسمت تلفن هاي تماس مراجعه كنيد.

پنجره هاي upvc امروزه به پلتفرم اصلي پنجره هاي صنعت ساختمان تبديل شده و درصد بسيار بالايي از پنجره هاي ساختمان هاي امروز را تشكيل مي دهند. زيبايي، پاكيزگي، عايق بودن در برابر گرما، صدا، آلودگي هوا و قيمت مناسب، از مهمترين دلايل رشد پنجره هاي upvc دوجداره در ميان مردم است. براي آگاهي بيشتر از مزاياي پنجره هاي upvc به مقاله مزاياي پنجره upvc مراجعه نماييد. پنجره هاي upvc معمولاً همراه با شيشه دو جداره تهيه مي شوند. براي آگاهي از معيار هاي انتخاب پنجره دوجداره به مقاله معيار هاي انتخاب پنجره دوجداره مراجعه نماييد.

نقشه سایت

مصرف بهينه انرژي

ميزان اتلاف انرژي از بخش هاي مختلف ساختمان

امروزه مصرف انرژي و صرفه جويي در مصرف انرژي به يكي از مهمترين مسائل دنياي مدرن تبديل شده است. همانگونه كه از شكل پيداست حدود نيمي از انرژي هدر شده از ساختمان، سهم پنجره ها است. در اين ميانه مي توان اين ميزان از اتلاف انرژي را با استلفاده از پنجره هاي دو جداره و چند جداره  به حداقل رساند.

مقايسه پنجره upvc و پنجره آلومينيومي

تا چندين سال پيش پنجره هاي آلومينيومي به عنوان پنجره هاي بسيار خوبي شناخته مي شدند و مزاياي آن ها نسبت به پنجره هاي آهني بر همگان آشكار بود. اما با ظهور پنجره هاي upvc، اين پنجره ها به علت مزاياي بسيار زيادشان جاي پنجره هاي آلومينيومي را گرفته اند. مزاياي پنجره هاي upvc نسبت به پنجره هاي آلومينيومي را مي توان در چند مبحث خلاصه كرد براي اطلاع از تمامي مزاياي پنجره upvc به اينجا مراجعه كنيد

1- سازگاري با محيط زيست

در حين ساخت پروفيل هاي آلومينيومي مواد جانبي زيادي توليد مي شوند كه براي محيط زيست مضر است در حالي كه ساخت پروفيل پنجره upvc اين مواد جانبي را توليد نمي كند. پنجره upvcاز طرفي پنجره هاي upvc مصرف انرژي را كمتر مي كنند كه به نوبه خود باعث كاهش مصرف سوخت هاي فسيلي و متعاقب آن كاهش آلودگي محيط زيست مي شود. 

 

2- عايق حرارتي بودن پنجره upvc 

آلومينيوم، رساناي بسيار قوي گرما است و به همين دليل استفاده از آلومينيوم ضريب حرارتي پنجره را افزايش مي دهد. افزايش ضريب حرارتي پنجره باعث اافزايش تلفات انرژي و مصرف بيشتر سوخت هاي فسيلي مي شود. در حالي كه پروفيل پنجره upvc داراي رسانايي نسبتاً صفر است و باعث كاهش رسانايي حرارتي پنجره مي شود. 

3- دوام بالاي پنجره upvc

گرچه آلومينيوم در مقابل زنگ زدگي مقاوم است اما رنگ و نماي آن در طول زمان تغيير مي كند. آلومينيوم با مواد شيميايي واكنش نشان مي دهد در حالي كه پنجره upvc در مقابل تمام عوامل شيميايي مقاوم بوده و رنگ و نماي آن در طول زمان تغيير نمي كند. 

پنجره هاي آلومينيومي با بست هاي مختلف به يكديگر وصل مي شوند ودر حقيقت استحكام پنجره آلومينيومي وابسته به استحكام بست هاي آن است در حالي كه پروفيل هاي پنجره upvc به يكديگر جوش مي خورند و به همين دليل كمتر تغيير شكل داده و استحكام آن ها بيشتر است و از طرفي پروفيل ها با استفاده از ناوداني هاي گالوانيزه استحكام بيشتري پيدا مي كنند. 

 

 

 

قيمت پنجره upvc

 

در زیر مسائل اساسی که در قیمت پنجره دوجداره دخیل هستند را به اختصار مورد بررسی قرار می‌دهیم:‌

قيمت پنجره upvc

1- پروفيل پنجره upvc: 

پروفيل مهمترين مؤلفه در پنجره upvc است. در بازار ايران پروفيل هاي با برند هاي مختلف و ساخت كشور هاي مختلف مانند ايران، تركيه، آلمان و چين هستند. در تهيه پروفيل به خوش نام بودن سازنده، اورجينال بودن پروفيل و راهنمايي شركت تهيه كننده پنجره توجه نماييد. ممكن است دو پروفيل upvc مختلف در ظاهر تفاوتي با يكديگر نداشته باشند اما استحكام و دوام اين دو نوع پروفيل با يكديگر متفاوت باشد. در ميان پروفيل براي استحكام آن، از ورق گالوانيزه نيز استفاده مي شود. ممكن است قيمت بسيار پايين يك پنجره به علت استفاده از ورق هاي گالوانيزه بسيار ضعيف و يا عدم استفاده از ورق گالوانيزه باشد. تمامي پنجره هاي توليد شده در تهران وين از نظر استحكام ورق گالوانيزه استفاده شده داراي گارانتي هستند. 

 

2- يراق آلات پنجره upvc

يراق آلات پنجره upvc از نظر كاربرد به انواع مختلفي مانند يراق آلات تك حالته، يراق آلات دوحالته، يراق آلات كشويي، يراق آلات كشويي فولكس واگني، انواع قفل ها و لولاها و .... تقسيم مي شوند كه هركدام از نظر قيمتي با نوع ديگر متفاوت هستند. برند اين يراق آلات و كشور ساخت آن ها نيز بر قيمت اين يراق آلات تأثير گذار است. 

3- شيشه پنجره upvc 

گرچه امكان تهيه پنجره upvc تك جداره وجود دارد اما معمولاً پنجره upvc را با شيشه هاي دو جداره تهيه مي كنند. شيشه هاي دو جداره با استفاده از دستگاه هاي خاص توليد مي شوند و عوامل مختلفي بر قيمت آن ها تأثير گذار است، مانند ضخامت شيشه، ضخامت اسپيسر هاي بين دو شيشه،‌ نوع شيشه و .... در تهيه پنجره دو جداره حتماً از نوع شيشه دو جداره اي كه مد نظر شمات مطمئن شويد. در صورتي كه نياز به عايق بندي بيشتر داريد مي توانيد از شيشه هاي سه جداره هم استفاده كنيد. 

 

قیمت پنجره upvc به دو صورت مختلف محاسبه می گردد:

1- قیمت پنجره upvc تمام شده به صورت متر مربع

2- قیمت پنجره upvc به صورت قیمت جزئیات

 

الف- قیمت پنجره upvc تمام شده به صورت متر مربع:

در این حالت مساحت پنجره شما بر حسب متر مربع محاسبه می گردد و در قیمت واحد متر مربع ضرب می شود. معمولاً در این حالت هزینه نصب نیز در محاسبه قیمت واحد منظور می گردد.

مزایا:

1- به علت اینکه قیمت به صورت متر مربع محاسبه می گردد و نیازی به وارد  شدن مصرف کننده به جزئیات و فرآیند و لغات تخصصی مربوط به پنجره upvc نیست بسیاری از مشتریان با این نوع قیمت گذاری راحت تر هستند.

معایب:

1- در این حالت قیمت تقریبی است و ممکن است قیمت ارائه شده به صورت متر مربع بیشتر از قیمت واقعی پنجره باشد در برخی حالت ها هم ممکن است قیمت ارائه شده کمتر از قیمت تقریبی پنجره باشد. در قیمت پنجره upvc به صورت متر مربع، پیمانکار و کار فرما به صورت مشترک در جهت ساده شدن صورت مسئله، ریسکی را متقبل می شوند.

نکته: در صورتی که ظاهر پنجره شما به اصطلاح دارای فضای خالی زیاد است از پذیرفتن قیمت به صورت متر مربع خودداری کنید و از پیمانکار بخواهید قیمت پنجره را به صورت جزئی به شما ارائه کند.

قیمت واحد پنجره upvc به صورت متر مربع:

در این حالت تولید کننده یا پیمانکار پنجره upvc قیمت پنجره شما را با لیست کردن مواد مصرفی و هزینه نصب جداگانه ارائه می کنند.

مزایا:

1- در این حالت شما به قیمت قسمت های مختلف پنجره upvc اشراف دارید و دقیقاً می دانید که چه قسمتی از هزینه شما صرف مورد خاصی می شود.

2- در این حالت می توانید با درخواست تغییر در عنصر خاصی از پنجره مانند شیشه یا پروفیل از پیمانکار بخواهید که پنجره با قیمت مناسبتری به شما ارائه کند:

پس از اینکه مقدار مواد مصرفی پنجره توسط پیمانکار مشخص گردید. قیمت نهایی پنجره شما محاسبه و به شما ارائه می گردد.

معمولاً برای کار های نو هزینه نصب 10% و برای کار های باز سازی هزینه 15% قیمت کل پنجره ها دریافت می گردد.

نکته: هزینه حمل به عهده مشتری است و پیمانکار موظف است محل کارگاه خود را در زمان عقد قرارداد کتباً یا شفاهاً به مشتری اعلام نماید..

 

 

برای روشن شدن پروسه قیمت گذاری مثالی می زنیم (قیمت‌ های زیر نمونه بوده و مربوط به سال ۹۳ هستند برای استعلام قیمت پنجره به صفحه اول سایت مراجعه کنید):

فرض کنید اندازه پنجره شما 1 متر در 1 متر باشد و بخواهید یک باز شو تک حالته که نیمی از عرض پنجره را در بر می گیرد داشته باشید در این حالت:

پروفیل مصرفی: 8 متر برابر 1،760،000

شیشه: حدود 1 متر مربع برابر 400،000

یراق تک حالته 1 دست: 400،000

قیمت پنجره شما در این حالت برابر با 2،540،000 ریال خواهد بود که مبلغ 254،000 ریال نیز به عنوان هزینه نصب به این قیمت افزوده خواهد شد. 

 

تذکر: قیمت های فوق جنبه اطلاع رسانی داشته و به علت تغییرات قیمت، شرکت تهران وین هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییرات قیمت که توسط شرکت های تولید کننده پروفیل، یراق، شیشه و .... اعمال می گردد را از خود سلب می نماید.

 

مقايسه انواع شيشه چند جداره

تا چندين سال پيش در پنجره ها تنها از شيشه تك جداره استفاده مي شد، اما با مشخص شدن فوايد شيشه دو جداره و با به عرصه گذاشتن پروفيل هاي upvc استفاده از شيشه هاي دو جداره مقبوليت بيشتري پيدا كرد. هم اكنون كمتر ساختمان نوسازي را مي توان پيدا كرد كه شيشه هاي آن تك جداره باشند. مهمترين عامل تعويض پنجره هاي قديمي با پنجره upvc با شيشه هاي دو جداره، كاهش رسانايي گرمايي شيشه دو جداره نسبت به شيشه تك جداره است.  هر چه ضريب انتقال گرمايي يك پنجره پاثيينتر باشد مقدار عايق بندي آن بيشتر است. رسانايي گرمايي پنجره را با واحد وات بر متر مربع در درجه سانتيگراد يا كلوين مي سنجند. كه به زبان ساده بيان گر مقدار انرژي هدر رفته از هر متر مربع پنجره به ازاي اختلاف دماي به اندازه 1 درجه سانتيگراد در بيرون و داخل منزل است. در زير جدولي براي مقايسه مقدار رسانايي گرمايي شيشه دو جداره و تك جداره آورده مي شود:‌

نوع شيشه ضخامت شيشه گاز ميان دو شيشه فاصله بين شيشه ها ضريب انتقال حرارت (w/m2C)
تك جداره 4 ندارد ندارد 5.93
تك جداره 6 ندارد ندارد 5.8
دو جداره 4 و 6 هوا 12 3
دو جداره 4 و 6 آرگون 12 2.9
سه جداره 4 و 6 و 4 هوا 9.9 2.2
سه جداره 4 و 6 و 4 آرگون 9.9 1.9
ديوار آجري 35 سانتيمتري ندارد ندارد ندارد 2

همانطور كه از جدول بالا پيداست يك شيشه سه جداره داراي انتقال حرارت كمتري از يك ديوار 35 سانتيمتري است. براي اطلاعات بيشتر در زمينه عايق بندي گرمايي پنجره دو جداره به مقاله عملكرد گرمايي پنجره دو جداره مراجعه نماييد. 

مقايسه كاهش آلودگي صوتي در پنجره دو جداره

شدت صدا را با واحد دسي بل اندازه مي گيرند. هرچه شدت صدا بيشتر باشد مقدار آن در مقياس دسي بل بيشتر است. در جوامع مدرن، آلودگي صوتي يكي از معضلات تهديد كننده آرامش و آسايش بشر به شمار مي رود.با استفاده از  پنجره دو جداره مي توان  آلودگي صوتي را تا حد بسيار زيادي كاهش داد. در جدول زير كاهش آلودگي صوتي بر حسب نوع شيشه آورده شده است.

نوع شيشه مقدار كاهش صدا db
6 ميليمتري 22
دو جداره 35
دو جداره با يك لمينيت 41
دو جداره با دو لمينيت 43

براي اطلاعات بيشتر درباره آلودگي صوتي به  مقاله جلوگيري از آلودگي صوتي مراجعه نماييد. 

زیر مجموعه ها